yaşam için şıklık...

LUCCO sektörde yenilikçi çizgisi ve ürün çeşidi ile bugünün ve yarının sonsuz varyasyonları, tasarım esnekliğiyle mekanların olanaklarını arttırarak geleceğin metropolüne ait her projenin ihtiyacını karşılayan çözümler sunmaktadır.

Ev, işyeri, metropol, rezidans, alışveriş merkezi, restoran, spor salonu, otel, havaalanı ve daha pek çok ortak mekanlarda defalarca kullanılan klozet, lavabo, pisuvar gibi seramik sağlık gereçleri temizliğinin birincil önem kazandığı günümüz koşullarında LUCCO hem antibakteriyel hem de kolay temizlenen hijyen teknolojisi ile daha şık ve temiz sağlıklı mekanlar sunmaktadır.

Lucco

Topraktan Teknolojiye

İnsanın tinsel yaratma erkiyle meydana getirdiği, doğaya alternatif bir varlık alanı olan Tasarım; insanın yarattığı her türlü nesne, ürün ya da yapıtı içine alan bir kültür dünyasıdır. LUCCO bu kültürel dünyayı gerçek yaşam alanıyla birleştirerek kendine özgü tarzı ve kalitesiyle; son teknolojiyle üretilmiş ürünler sunmayı hedeflemektedir. Tasarım Felsefesinde estetiği ilham kaynağı olarak kabul etmiş olan LUCCO; tüketiciye konfor, kalite ve eşsiz tasarımlarıyla modern bir yaşam sunmaktadır...

Her mekanda ve her projede ilgi duyabileceğiniz seçilmiş kombinasyonlar yapmanızda yardımcı olacak olan LUCCO markamızla kendi fikirlerinizi hem de kendi dizaynınızı yaratmak istemenizde sizlerin tercihi olmaya devam edecektir.

Aesthetic

ilham kaynağımız

Hergün kullandığımız ürünler bizim ruh halimizi etkilediği için, ürünün estetik kalitesi onun kullanışlılığının ayrılmaz bir parçasıdır.

RENK SEÇENEKLERİ


Organize Sanayi Bölgesi 14. Cadde No: 15 Eskişehir/ TURKEY

www.actreklam.com
İLETİŞİM FORMU
  • Gerekli Format "name@example.com"